Top 5 zahraničných destinácií na leto 2016

Kam ísť v lete na dovolenku?

Leto sa pomaly blíži a vy stále neviete, kde tento rok zažijete najlepšiu letnú dovolenku? Chorvátsko už poznáme aj po slepiačky a chcete zažiť niečo na čo budete spomínať celý život? Vybrali sme si pre vás 5 skvelých krajín, ktoré sa jednoznačne tento rok oplatí navštíviť.

1.Fidži

Raj na zemi. Miesto, kde po niekoľkých desaťročiach konečne zavládol pokoj. fidzi dovolenkaPolitická situácia sa upokojila natoľko, že dnes je toto miesto jedným z najvyhľadávanejších dovolenkových destinácií. Súostrovie ponúka neopakovateľnú atmosféru pre všetkých návštevníkom. Či už obľubujete pokojnú dovolenku, na ktorej si oddýchnete alebo ste naopak milovníkom adrenalínových športov.

Fidži je miesto, ktoré sa vám zaryje pod kožu a vy sa už nikdy nebude chcieť vrátiť domov. Čas, ktorý strávite na Fidži opaľovaním, rybárčením, plachtením alebo potápaním, bude pre vás jednoducho nezabudnuteľný.

Tie najvýhodnejšie dovolenky na Fidži nájdete NA TOMTO ODKAZE.

2.Uruquaj

Podľa štatistík zavíta do tejto juhoamerickej krajiny až tri milióny zahraničných turistov ročne. Vraj sú to veľmi skromné odhady. Uruquaju sa hovorí aj ,,Švajčiarsko Ameriky“ a má Rhodes Island uruguajvám skutočne, čo ponúknuť. Hlavné mesto Uruquaju je Montevideo. Mesto, ktoré je  veľmi prosperujúce a jeho nočný život by mu mohla závidieť nejedna európska metropola.

Uruquaj vás dostane nielen nočným životom, pampami, ale predovšetkým neopakovateľným západom slnka v meste Punta del Este.

Aktuálne akciové ponuky na dovolenku v Uruguaji nájdete NA TOMTO ODKAZE.

3.Austrália

Kúsok zeme nachádzajúci sa na južnej pologuli. Doteraz bol pre turistov veľmi drahou dovolenkovou destináciou. Dnes sa však situácia zmenila, pretože silný austrálsky dolár klesol. Je ideálny čas vydať sa na cestu k naším ,,protinožcom“. V Austrálii je veľmi veľa, čo by ste mohli obdivovať. Či už sú to mestá, dedinky alebo prírodné krásy. Jednoznačne však australiamusíte navštíviť Kakadu park. Pre milovníkov Krokodíla Dundeeho to bude neuveriteľný zážitok.

V Kakadu parku nájdete najznámejšie austrálske zvieratá. Môžete sledovať ako sa koaly šplhajú po stromoch. Naháňajúce sa kengury a množstvo iných živočíchov vo voľnej austrálskej prírode.

Lacná dovolenka v Austrálii – NA TOMTO ODKAZE.

4.Palau

Pri Austrálii ešte chvíľku ostane a konkrétne v štáte Palau. Malý nezávislý štát skladajúci sa z 26 ostrovov a približne 300 ostrovčekov. Najúžasnejšie miesto na potápanie a šnorchlovanie. Pohltí vás svojou krásou a pokojom, ktorý vás opantá hneď ako Palau navštívite.

Súostrovie premenilo svoje územie na prírodnú rezerváciu, aby ochránilo všetky svoje prírodné krásy. Keď sa raz ponoríte do hlbín tohto tichomorského raja nebudete chcieť vyplávať. Neuveriteľný podmorský svet plný koralov, pestrofarebných rybičiek a skál vás zaručene dostane.

Aktuálne akciové dovolenkové pobyty v Palau nájdete NA TOMTO ODKAZE.

palau

5.Japonsko. Viete si predstaviť miesto, kde na nás dýcha neuveriteľná história a zároveň ste unesený tými najnovšími ultra-modernými novinkami? Nie? Preto musíte tento rok navštíviť Japonsko. V tejto krajine nájdete, kúpite, navštívite všetko, čo by ste chceli. Rozmanitosť Japonska sa traduje už niekoľko desaťročí. Starobylé pamiatky popretkávané modernými pokrokmi sú viditeľné na každom kroku.

V Tokiu to momentálne žije olympijskými hrami 2020. V centre mesta je zvýšená stavebná a modernizačná aktivita, ale  predmestia ostávajú stále veľmi tiché, elegantné a predovšetkým majestátne. Malá rada na záver. V Japonsku nie sú zvyknutí na sprepitné. Japonci ho nepoznajú, ba dokonca by sa mohli i uraziť. Takže ak si pôjdete sadnúť do reštaurácie na skvelé japonské sushi, ktoré je mimochodom oveľa lacnejšie ako na Slovensku, zaplaťte len toľko koľko si od vás vypýtajú.

Aktuálne akciové dovolenkové pobyty v Japonsku nájdete NA TOMTO ODKAZE.

japonsko

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail